Kültürel
2 Ekim 2019

 

“Tüm Paydaşlarımızla İşbirliği İçerisinde Çalışacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, makamda yer aldığı süre içerisinde kendisini ziyarete gelen her kesimden Körfezli ile ilçenin geleceği ve neler yapılabileceği noktasında görüş alışverişinde bulunuyor.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, saha çalışmaları dışında makamda yer aldığı süre içerisinde her kesimden ziyaretçisini de ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Şener Söğüt’ün son olarak ziyaretçileri arasında; Antalya Akev Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamile Perçin Akgül ve meclis üyeleri, Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü Başkanı Aşkın Kahveci ve oğlu Aşkın Kahveci, Ziraat Bankası Körfez Şube Müdürü Gökşen Şahin ve Hayrat Vakfı İnsani Yardım Derneği Kocaeli Temsilciliği yönetimi de yer aldı.

“DOĞRU ADIMLAR ATACAĞIZ”

Karşılıklı görüş alışverişinin de yapıldığı ziyaretler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şener Söğüt, “Şehrimizin geleceğine değer katmak, hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek ve gelir düzeylerini arttırmak istiyoruz. Bu kapsamda da doğru adımlar atmayı sürdüreceğiz. Önceliklerimizi belirleyerek projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” dedi.

“BİRLİKTE BELİRYECEĞİZ”

“Projeleri hayata geçirirken tüm paydaşlarımızla işbirliği içerisinde çalışacağız” diyen Başkan Şener Söğüt, Ticaret Odamızdan tutun da hemşehri derneğimize kadar o bölgede yapacağımız her türlü projede onların fikir ve önerileri bizler için belirleyici olacak. Vatandaşlarımızın talepleri ile projelere yön vereceğiz, birlikte hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 


Benzer Haberler