Siyasi
17 Eylül 2020

Teşkilatlarımız Bizim İtici Gücümüz

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nı kongre sonrası ziyaret eden ve yönetimine görevlerinde başarılar dileyen Başkan Şener Söğüt, “Bizleri 15 seçimde zafere taşıyan, iktidar yapan en önemli unsur teşkilatlardır. 16. zafer için de en önemli etken teşkilatlarımızdaki birlik ve kardeşlik ruhudur” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, kısa süre önce gerçekleştirilen AK Parti Körfez İlçe Kongresi sonrası yeniden başkanlığa seçilen Ramazan Tuna ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Şener Söğüt ile birlikte ziyarette; AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk de yer aldı. Karşılıklı görüş alışverişinde de bulunulan ziyarette Başkan Şener Söğüt ilçede yapılan hizmetler ve yapılacak projeler hakkında da yeni yönetim kurulu üyelerine bilgiler verdi.

DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ

Ziyarette konuşan AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, “Coşkulu ve bayram havasında bir kongre sürecini geride bıraktık. Rabbim mahcup etmesin. Yeni arkadaşlarımızla birlikte, omzumuzdaki yükün farkında olarak gece gündüz demeden çalışmayı sürdüreceğiz. Önümüzde 2023 seçimleri var. Körfez’de her zaman olduğu gibi en yüksek oyu almak için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi durmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi.

OMUZUNUZDAKİ YÜK AĞIR

Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk de selamlama konuşması gerçekleştirerek, Başkan Ramazan Tuna ve yönetimine başarılar diledi. AK Parti Milletvekili İlyas Şeker de meclisin açılacağı 1 Ekim’e kadar sahada olduklarını belirterek, “Birlikte güzel hizmetlere imza atacağınıza inanıyorum. Üzerinizde bir sorumluluk var. Ülke açısından önemli bir seçim olan 2023 seçimlerine kadar başarılı çalışmalara imza atacağınıza eminim” dedi.

KARDEŞLİK RUHUMUZ ÖNEMLİ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de ziyarette yaptığı konuşmada Başkan Ramazan Tuna ve yönetimini tebrik ederek, başarılar diledi. Başkan Söğüt, “Kongrede yeni yüzlerin ekibe dâhil olduğu süreçlerdir. Bizim kongremizde bayram havasında ve coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Bunu diğer partilerde görmek pek mümkün değil. Başarımızdaki en büyük etken, kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhu. Bizi güçlü kılan da bu. Geçtiğimiz Cumartesi günü bunu yaşamış olduk.

EN ÖNEMLİ GÜCÜMÜZSÜNÜZ

Kongrede güzel bir yönetim oluşturuldu. Her birinizi tebrik ediyorum. Her biriniz teşkilatlarımız için ayrı bir değersiniz. Bugüne kadar ciddi emeğiniz oldu. Böyle bir yapıyı oluşturduğu için Ramazan başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. Teşkilatların itici güç olduğunu belirten Başkan Söğüt, “Kurulduğumuz günden bu yana girdiğimiz 15 seçimde AK Parti’yi 1. parti yapan, tek başına iktidar yapan, yerelde ve genelde başarıya götüren en önemli unsur teşkilatlardır” dedi.


Benzer Haberler