Spor
2 Ekim 2019

Söğüt, “Sporda Başarı İçin Hiçbir Engelimiz Yok”

Voleybolda il genelinde 4 farklı kategoride 5 kupa kazanan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün başarılı sporcularını ağırlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Körfez’in sporun başkenti olduğunu bu kupalarla ortaya koydunuz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Gençlerbirliği Kulübü’nün başarılı voleybolcularını ağırladı. Körfez Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmaya; 2018-2019 yılı Kocaeli Voleybol Midi Erkekler Ligi ve Midi Kızlar Ligi’nde birincilik kazanan sporcular dışında; Küçük Erkekler Ligi İl İkinciliği, Küçük Kızlar İl Dördüncülüğü ve Midi Erkekler Ligi İl Dördüncülüğü kupasını kaldıran sporcular da katıldı. Ayrıca kulüp yöneticileri, hocalar ve veliler de yemekte yer aldı.

“DAHA BÜYÜK BAŞARILAR”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 5 kupayı işaret ederek, “Körfez’in sporun başkenti olduğunu bu kupalarla ortaya koydunuz” dedi. Başkan Söğüt, “Şampiyon gençlerimizi tebrik ediyorum. Güzel bir netice elde ettiniz. Bu başarının altında büyük bir gayret, enerji, heyecan var. Tabi başarılarımızla yetinmeyeceğiz. Daha büyük başarılara imza atacağız. Kulüp yöneticilerimize teşekkür etmek istiyorum. Böyle bir kulübü hayata geçirdiler ve sizlerin başarısına olanak sağladılar.

“SPOR İLE SINIRLI KALMASIN”

Tabi başarı sadece sporla da sınırlı kalmamalı. Derslerinize de bunlar yansımalı. Elde ettiğiniz kupaları, derslerdeki başarılarınız ve sporcu ahlakınız ile taçlandırmalısınız. Kocaeli’de işlem tamam. Türkiye Şampiyonası’ndan da kupa ile döneceğinize inanıyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Şener Söğüt daha sonra kupaları alan minik sporcuları tek tek tebrik etti.

 

 

Benzer Haberler