Spor
19 Kasım 2019

Söğüt, “Körfez’e Hizmet İçin Kolları Sıvadık”

İlimtepe bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, “Bizim tek derdimiz tek amacımız şehrimize hizmet etmek. Bu amaçla şehrimizin dört bir yanına hizmet götürmek için kollarımızı sıvadık” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, sahada projeleri incelerken, bölgedeki esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda son olarak İlimtepe bölgesinde esnafları ziyaret eden ve kolaylıklar dileyen Başkan Şener Söğüt, onların talep ve önerilerini de dinledi. İlimtepe bölgesinin ihtiyaçlarını iyi bildiklerini, buna göre plan ve program hazırlandığını belirten Başkan Söğüt, “Yapacağımız çalışmalarla bölgemizin gelişimini ve hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükselteceğiz” dedi.

“TEK DERDİMİZ MİLLETE HİZMET”

“Bizim tek derdimiz tek amacımız şehrimize hizmet etmek. Bu amaçla şehrimizin dört bir yanına hizmet götürmek için kollarımızı sıvadık” diyen Başkan Şener Söğüt, “Körfez’in bölge bölge tüm ihtiyaçlarını biliyoruz. Göreve gelmeden önce de bunları öncelik sıralamasına koyduk ve merkezinde ‘insanın’ yer aldığı projeler için startımızı hemen verdik. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet sunmayı nasip etsin” dedi.

Benzer Haberler