Ekonomi
2 Ekim 2019

Söğüt, “Katılımcı Yönetimle İlerleyeceğiz”

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi’nin meclis toplantısına konuk olan ve Körfez’de yapılacak projeler hakkında bilgiler aktaran Başkan Söğüt, “Şehir planlarının uzun vadeli ve hakkaniyete uygun gerçekleştirilmesi adına gerekli çalışmaları yaparken katılımcı yönetimle ilerleyeceğiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi’nin meclis toplantısına konuk oldu. DTO Başkanı Vedat Doğusel ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Başkan Şener Söğüt’e, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli de eşlik etti. Meclis toplantısı öncesinde oda üyelerine Körfez’de hayata geçirilmesi planlanan ve devam eden projeler hakkında bilgiler veren Başkan Şener Söğüt, Körfez’in geleceği ile ilgili planlamaları yaparken, odaların fikir ve önerilerine önem vereceklerini belirtti.

“ŞEHRİN DEĞERİNE UYGUN PROJELER”

Meslek odalarının kent yönetiminde önemli bir yeri olduğunu ve yapılacak projelerde birlikte hareket edeceklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “İşbirliği ortamını daha da geliştirerek, birlikte yönetim ilkesiyle hareket edeceğiz. Körfez’i daha üst noktaya taşıyacaksak, çok hassas olmalı, şehrin değerine uygun çalışmalar gerçekleştirebilmeliyiz.

“BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”

Bu anlamda dayanışma ve istişareyi, birlikte yönetimi çok ama çok önemsiyorum.  Şeffaf bir şekilde şehrimizin menfaatine uygun olan konularda konuşmalı ve tartışmalıyız. Deniz Ticaret Odamızla da bu doğrultuda güzel projeleri hayata geçireceğimize inanıyorum” ifadelerine yer verdi. Oda Başkanı Vedat Doğusel ve Meclis Başkanı Kürşat Bal da Başkan Şener Söğüt’e tablo hediye ederek toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 


Benzer Haberler