Siyasi
24 Eylül 2019

 

Söğüt, “Hizmet İçin Kolları Sıvadık”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti mahalle teşkilatlarının ziyaretinde konuştu, ‘Gönül Belediyeciliği’ vurgusu yaptı. Söğüt, “Tevazu, samimiyet ve gayret ile Körfez’e hizmet için kolları sıvadık” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, teşekkür için gelen AK Parti Çamlıtepe, Yukarı Hereke, Kışladüzü, Atalar ve Mimar Sinan Mahalle Teşkilatı üyelerini meclis salonunda ağırladı. Tek tek mahalle teşkilatı üyeleriyle bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, “31 Mart’ta önemli bir seçimi geride bıraktık. Tüm Körfezli hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir sonuç elde ettik. Bunda en büyük başarı da sizlerin. Sizin dava aşkınız, azminiz bizlere de seçim çalışmaları boyunca enerji oldu” dedi.

“VAKİT HİZMET VAKTİ”

“Şimdi vakit hizmet vakti” Başkan Şener Söğüt, “Birlik ve beraberlik içerisinde; Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bize güvenen insanları asla mahcup etmeyeceğiz. Daha fazla vatandaşla buluşmak, gönül belediyeciliği yapmak anlamında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Körfez’e yakışan projeleri de ortak akıl ile ilçedeki tüm dinamiklerle birlikte karar vererek hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler