Eğitim
4 Kasım 2019

 

Söğüt, “Her Zaman İş Birliği İçinde Olacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü ziyaret etti. Başkan Söğüt, “Kentimizin gelişip, güzelleşmesi adına her zaman iş birliği içinde olacağız” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye iade-i ziyarette bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunulurken, Başkan Şener Söğüt,  “Üniversitelerimizle ilçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına projeler üretmek, işbirliği ve fikir alış verişinde bulunmak bizim için de önemli. Bu iş birliğini her zaman sürdüreceğiz” dedi.

DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü de ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, “Hep birlikte üniversitemizi ve şehrimizi daha ileriye taşıyacağız” dedi. Başkan Şener Söğüt daha sonra Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü makamında ziyaret etti. Cantürk de Başkan Söğüt’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, ziyaret karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirildi.

 

Benzer Haberler