Siyasi
25 Şubat 2020

Söğüt AK Gençleri Ziyaret Etti
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları’nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak, Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.
AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e, Körfez Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Alçık ve Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak eşlik etti.

KAHRAMAN ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün yapmış olduğu iade-i ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Şener Başkanımız yerel yönetimler seviyesinde, hep iyi noktada, emek veren noktada olmuştur. AK Parti Körfez İlçe Kurucu Gençlik Kolları Başkanı olan Şener Başkanımız, bugün Körfez gibi büyük bir ilçede Belediye Başkanı. Kendisini ağırlamaktan büyük onur duyuyorum” ifadelerinde bulundu.

BAŞKAN SÖĞÜT “ GURUR DUYUYORUZ”
AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları yönetimini selamlayarak sözlerine başlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Sizlerle olmaktan duyduğum memnuniyeti öncelikle ifade etmek istiyorum. Emre kardeşim sağ olsun bizimle alakalı güzel ifadeler kullandı. Kendisine teşekkür ediyorum. Teşkilatçılık emek ister, fedakârlık ister, gayret ister. Biz, Kocaeli Gençlik Kolları ile hep gurur duyduk. Hep marka çalışmalara öncülük ettiniz.

SİYASİ TECRÜBELERİNİ AKTARDI
Başkan Söğüt sözlerine şu şekilde devam etti,Bizde bu sıralardan, buralardan geçtik. Şemsettin Başkanımızla beraber gençlik teşkilatlarında görev aldık, çalıştık. AK Parti ilk kurulduğunda, kurucu ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyesi olarak Körfez’de siyasete başladım ben. Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile de çalışma fırsatımız oldu. Siyasette hedefleriniz mutlaka olmalı. Ama makam ve mevki için asla hırs içerisinde olmayın.

ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM
Şu koltuklarda oturalım veya oturmayalım, her zaman çok çalışmak zorundayız. Ülkemize dair hedeflerimiz, ideallerimiz var ise bu ancak çok çalışmakla olur. İlimize, ilçemize güzel hizmetler etmeyi Allah inşallah nasip eder. Belediyemizde biz güzel bir ekip kurduk. Aynı zamanda Körfez teşkilatlarımız ile de büyük bir uyum içerisinde çalışıyor, istişarelerde bulunuyoruz.

KÖRFEZDE’DE BİR AĞABEYİNİZ VAR…
Bizlerden bir isteğiniz olursa arayın, ziyaretimize gelin. Körfezde de bir kapınız, bir ağabeyiniz var. Sevgili gençler, sizlere büyük önem veriyoruz. Gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan İl Gençlik Kolları Başkanımız Emre Kahraman ve siz değerli teşkilatına çalışmalarınızda başarılar diliyor, bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’a plaket takdiminde bulundu. 

Benzer Haberler