Ekonomi
2 Ekim 2019

 Söğüt, “Açılan Her İşletme, Bizler İçin Değerli”

Mimar Sinan Mahallesi’nde hizmete başlayan LOQMA adlı işletmenin açılışında konuşan Başkan Şener Söğüt, “Yeni açılan her iş yeri istihdama ve ilçe ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Mimar Sinan Mahallesi’nde Hazal ve Nizam Aksoy’un sahipleri olduğu LOQMA (Çok Tatlı) işletmesinin açılışına katıldı. Açılış öncesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Şener Söğüt, daha sonra işletmenin kurdelesini kesti. İlçeye kazandırılan her iş yerinin gelişim ve değişimine katkı sağladığına vurgu yapan Başkan Şener Söğüt, “Körfez her alanda büyüdükçe, yeni iş yerlerinin açılışına hep birlikte şahit olacağız. İlçemizde böylesine iş yerlerinin çoğalmasını temenni ediyorum" diye konuştu. 

SÖĞÜT “KATKILARINIZ ÖNEMLİ”

Yeni açılan her işyerinin ilçe ekonomisi için önemli olduğunu ifade eden Söğüt, "Körfez hem sosyal hem de ekonomik olarak gün geçtikçe daha da büyüyecek. Gelişen, değişen, büyüyen bir Körfez için yeni işletmelerin hayata geçmesi önemli. İlçemize bu tür işletmeleri kazandıran esnafımıza ve yeni istihdam sağlayan girişimcilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra işletmecilerden işyeri hakkında bilgi aldı.

 

 

Benzer Haberler