Spor
9 Ağustos 2021

Şampiyonluk Kupası Körfez’de
TFF 2. Ligi Play-Off maçları sonucu şampiyon olan ve TFF 1. Lig’e yükselen Kocaelispor’un şampiyonluk kupası Körfez’de taraftarla buluştu. Başkan Söğüt de yanan meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde kupayı havaya kaldırdı.

TFF 2. Ligi Play-Off maçları sonucu şampiyon olan ve TFF 1. Lig’e yükselen Kocaelispor’un şampiyonluk kupası Körfez’de taraftarla buluştu. Tütünçiftlik viyadük altında gerçekleştirilen buluşmaya; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Haluk Bozo ve dernek yöneticileri, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve çok sayıda taraftar katıldı.

TEK TEK FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER
Renkli görüntülerin yaşandığı gecede Başkan Şener Söğüt’ün kupayı havaya kaldırması ile birlikte meşaleler tek tek yakıldı. ‘Şampiyon Kocaelispor’ sesleri ile inleyen Körfez’de araç sürücüleri de kornalar ile coşkuya ortak oldu. Daha sonra taraftarlar kupa ile tek tek fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdi.

HEDEF SÜPER LİG
Başkan Şener Söğüt, Kocaelispor’un bu kentin ortak değeri ve en önemli markası olduğunu belirtirken,  “Büyükşehir Başkanımız Tahir Büyükakın’ın destekleri, Engin Koyun Başkanımız ve yönetimin gayretleri, futbolcularımızın azmi ve taraftarımızın hiçbir zaman azalmayan inancı ile bu mutluluğu yaşadık. Hedefimiz şimdi Süper Lig. Seneye daha büyük coşku ile kupayı kaldıracağız” dedi

Benzer Haberler