Eğitim
10 Aralık 2019

Mesleğinizde En İyi Olmak İçin Çalışın

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde atölyelerde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. “Yaptığınız mesleği sevin” diyen Söğüt, “Enerjiniz hiç eksik olmasın. Sizler bu ülkenin umudusunuz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. İlk olarak Okul Müdürü Harun Künü ile makamında bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, daha sonra okul içinde eğitim gören öğrencileri atölyelerinde ziyaret etti. Kaynak atölyesinde öğrencilerle bir araya gelen Başkan Söğüt, eğitim sırasında güvenli elbiseyi giydi ve maskesini de takarak kaynak yaptı.

ENERJİNİZİ ASLA YİTİRMEYİN

Gençlerle sohbetinde onlara tavsiyelerde de bulunan Başkan Şener Söğüt, “Meslek liseleri çok önem verilmesi gereken okullarımızdır. Adeta göz bebeğimizdir. Benim için de önemli ve değerlidir. Sizlere tavsiyem; Yaptığınız mesleği sevin, en iyisi olmak adına da kendinizi geliştirin. Umudunuzu ve enerjinizi asla yitirmeyin. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra okul idarecilerinden bilgi aldı.

Benzer Haberler