Kültürel
6 Kasım 2019

Körfezliler Bayramlaştı

Körfez’de geleneksel hale gelen Kent Bayramlaşması’nın adresi, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ydi. Milletvekili Işık, Kaymakam Can ve Başkan Söğüt, konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Körfez Kaymakamlığı, Körfez Belediyesi ve Körfez Kent Konseyi’nin birlikte düzenlediği geleneksel Kent Bayramlaşması, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene; Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Başkan Yardımcıları, KOTO Başkanı Recep Öztürk, Körfez eski Belediye Başkanı İsmail Baran, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, kamu kurumlarının müdürleri, oda ve STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 SÖĞÜT, “DUALARIMIZ ONLAR İÇİN”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Ramazan’ı geride bıraktık, bayramın coşkusunu birlikte yaşıyoruz. Biz sevinç içerisinde bayramı karşılarken, Dünyanın birçok noktasında zulüm gören mazlumlar var. Bu bayramlar vesilesiyle onlara dua ediyoruz. İnşallah bu bayram onlar için son zulüm günü olur. Sevinç içerisinde bayramlarını kutlarlar” dedi.  Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can da konuşmasında, “Hepinizin bayramını kutluyorum. Milletimizin bu birlik ve beraberliğinin nice bayramlarda devam etmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 IŞIK, “KÖRFEZ KAZANACAK”

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık da konuşmasında, “Körfez’in daha güzel olması, daha güzel bir şehir haline gelmesi için el ele gönül gönüle çalışmak zorundayız. Başkanımız Körfez’in geleceği için her kesime dokunarak etkili diyaloglar kuracaktır. Körfez’in kazanacağı her projeye tüm siyasi partilerimiz ve STK’larımız destek verecektir. Bu önümüzdeki süreç artık tümüyle Körfez’in kazandığı bir süreç haline gelecektir” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler