Kültürel
10 Aralık 2019

“Körfez İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile toplantı gerçekleştirdi, ilçenin gelişim ve dönüşümüne katkı sağlayacak projelerdeki son durum hakkında bilgi aldı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Fen İşleri Müdürü Serkan Yeğnidemir ve birim sorumluları ile bir araya geldi, değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Yardımcısı Faruk Denli’nin de katıldığı toplantıda yapılan çalışmalar ve hazırlanan projeler ile ilgili bilgi alan Başkan Şener Söğüt, “İlçemizin gelişim ve dönüşümüne katkı sağlayacak projelerimizi hayata geçirmek adına var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

GİZLİ KAHRAMANLARSINIZ

Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçedeki mevcut hizmetlerini değerlendirerek, planlanan projeleri ele alan Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Her belediyenin gizli kahramanları vardır. Fen İşleri Müdürlüğü personelimizin her biri de bu belediyenin gizli kahramanlarıdır. Gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin daha güzel bir Körfez için çalışma yürütüyorsunuz.

KALİTEYE ÖNEM VERMELİYİZ

Körfez’de vatandaşlarımızın bizlerden beklentileri karşılamak ve daha fazlasını sunmak için, ileriye yönelik projelerde geliştirerek çalışmalarımıza hızlıca yön vermeliyiz. İyi niyet çerçevesinde hizmet üretmeye gayret ederek, yaptığımız her işte kaliteye de önem vermeliyiz” ifadelerini kullandı. Toplantıda projeler üzerinde de tek tek değerlendirmelerde bulunuldu. 

Benzer Haberler