Eğitim
24 Eylül 2019

 “Körfez İçin Ortak Paydada Buluşacağız”
Körfez’de eğitim camiasının önde gelen isimlerini, okul yönetimlerini ve Eğitim Bir-Sen yetkililerini ağırlayan Başkan Şener Söğüt, “Geleceğimiz olan gençlerimizin en iyi şekilde eğitim alması, bizlerin de önceliği” dedi.
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık ve Körfez Şube Başkanı Murat Kaya’yı makamında ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette konuşan Yaşlık, Başkan Şener Söğüt’e başarı dileklerini iletti. Başkan Yaşlık, “Ziyaretimizin amacı, sizlere hayırlı olsun dileklerimizi iletmek. Eminim bugüne kadar edindiğiniz bilgi ve tecrübeler ile Körfez’de güzel hizmetleri hayata geçireceksiniz” ifadelerini kullandı.
HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ OLACAK
Başkan Şener Söğüt daha sonra sırayla; Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, Okul Müdürü Eyüp Sultan Keskin ve yönetimi, Körfez Fen Lisesi Okul Müdürü Cemil Bozalan, Okul Aile Birliği ve öğrencileri ağırladı. Ziyaretler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şener Söğüt, “Eğitim, bizler için her zaman öncelik. Çünkü geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ne kadar iyi yetişirse, geleceğimiz de o kadar sağlam temeller üzerine kurulur” dedi. ÖNEMLİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ
Körfez’de eğitim kurumları ve belediye arasında bugüne kadar iyi ilişkiler kurulduğu, bundan sonra da bu iş birliğinin devam edeceğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Gençlerimiz için önemli projeler hayata geçireceğiz. Onları eğitim dışında spor, sanat ve kültürle buluşturacağız” dedi. ‘Ortak akıl’ ve ‘birlikte yönetim’ anlayışıyla Körfez’i geleceğe hazırlayacaklarını belirten Söğüt, her kesim ile Körfez için ortak paydada buluşacağız” dedi.

 

Benzer Haberler