Spor
13 Haziran 2020

Körfez’de Birim Müdürleri Toplantısı Düzenlendi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

“KÖRFEZİMİZ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Şener Söğüt, belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek 2020 yılı birinci çeyrek performans çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Söğüt, 2020 yılı içerisinde yapılacak çalışmaları ve projeleri masaya yatırdı ve “Belediyecilik vizyon ve proje geliştirme sanatıdır. Bu dönemde Körfez için bu minvalde canla başla çalışacağız” dedi.  

2020 YILININ İLK ÇEYREĞİ DEĞERLENDİRİLDİ

Birim müdürlerini tek tek dinleyerek 2020 yılı içerisinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Söğüt, belediyenin birimler arası hizmet ilişkileri ve koordinasyonun önemli olduğuna dikkat çekip “Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimizle istişarede bulunmak üzere burada bulunuyoruz. 2020 yılının ilk çeyreğinde birimlerimizin yaptıkları faaliyetlerini dinledik. Hizmetlerimiz daha etkin ve verimli nasıl olabilir bunun değerlendirmesini yapıyoruz.

Ayrıca önümüzdeki yıllar için çalışma planlarımızı ve ön görülerimizi ortaya koyduk. Gelecek dönem proje ve hizmetlerimizi değerlendirdik. Bu toplantımızın oldukça verimli olduğuna inanıyorum. Çünkü birimlerimiz arasında koordinasyonu iyi sağladığımız takdirde çalışmalarımız o yönde gerçekleşir” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN SÖĞÜT, “HER DURUMDA VE HER ŞARTTA İLÇEMİZE HİZMET ETMEK EN TEMEL GÖREVİMİZ”

Tüm dünyanın zor zamanlar yaşadığı günlerde özverili çalışmalarından ötürü çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Söğüt, "Her durumda ve her şartta ilçemize hizmet etmek en temel görevimiz. Salgının ülkemizde göründüğü ilk andan itibaren belediyemizin tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın yanında olduk, gerekli tüm önlemleri aldık. Görevlerini üstün çaba harcayarak, fazlasıyla yerine getiren tüm meslek gruplarına minnet duygularımızı iletiyoruz. Ben öncelikle tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Aynı zamanda, temizlik, zabıta, park bahçeler ekiplerimiz başta olmak üzere sahada olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Benzer Haberler