Kültürel
13 Mayıs 2017

 

Kolları Sıvayacağız, Birlikte Güzelleştireceğiz

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Kent’te oturan komşularını ağırladı. Kalabalık misafir grubunu meclis salonunda ağırlayan Söğüt, tek tek selamlaştı, miniklere oyuncak takdim etti. Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Söğüt, “Seçim sürecince hep birlikteydik. Ziyaret ettiklerimiz, beraber program yaptıklarımız oldu. Gelemediklerimiz elbet olmuştur, bir şekilde de sizlere sesimizi ulaştırmaya çalıştık.

 

DAHA MUTLU, DAHA HUZURLU

Seçim sürecini güzel bir şekilde tamamladık. Şimdi seçim dönemi bitti, hizmet dönemi başlayacak. Elimizden geldiği kadar Körfez için güzel şeyler yapma arzusundayız. Körfez’de yaşayan herkesin daha mutlu ve huzurlu olabileceği bir Körfez’i inşa etmeyen çalışacağız. Kolları sıvayacağız ve çalışmalara hız vereceğiz.

 

GEREKLİ ADIMLARI ATACAĞIZ

Körfez’in ve Körfez Kent bölgesinin ihtiyaçlarını biliyoruz. Bunlar için gerekli adımlar atacağız, eksikliklerin de takipçisi olacağız. İhtiyaçları hemen bir anda yapmamız zor. Belirli bir plan çerçevesinde ihtiyaçları gidereceğiz. Daha sık görüşeceğiz, daha sık bir araya geleceğiz. Elimizden geldiği kadar ilçemizi güzelleştirme gayreti içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

Benzer Haberler