Kültürel
17 Mart 2021

“Kent Konseyleri Şehrin Dinamik Gücüdür”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Kent Konseyi Başkanlığı görevine getirilen Ali Korkmaz ve yönetimini ziyaret etti, ‘hayırlı olsun’ dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Kent Konseyi Başkanlığı görevine getirilen Ali Korkmaz ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Söğüt ile birlikte ziyarete Başkan Yardımcıları Faruk Denli, İbrahim Çırpan ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de yer aldı. Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz, Başkan Şener Söğüt ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Ziyaretiniz beni ziyadesiyle mutlu etti” dedi.

DİNAMİK BİR GÜÇ

Kent Konseylerinin önemine değinen Başkan Şener Söğüt, “Kent Konseyleri şehrin dinamik gücüdür. Şehirlerin önünü aydınlatacak fikirler üreterek, kamuoyu oluşturarak bu gücünü ortaya koyar. İçerisinde bulunan Engelli, kadın, gençlik gibi meclislerle de eksikliklerimizi bizlere ileterek çözüm üretme noktamızda bizlere önemli katkı sunuyor.

BAŞARILAR DİLEDİ

Adnan Uyar başkanımız görev süresi boyunca güzel çalışmalara imza attı. Şimdi o bayrağı Ali Korkmaz başkanımız aldı. İnanıyorum ki kendisi güzel çalışmalara imza atacaktır. Kendisine ve yönetim kurulu üyelerimize yeni görevlerinde başlarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler