Siyasi
1 Şubat 2021

Kadın Kollarımızın Katkısı Ve Duası Çok Büyüktür

AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Mine İzmir Demirkıyık ve yönetimini ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Kadınlarımız AK Parti ile siyasette daha aktif ve güçlü rol aldı” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Mine İzmir Demirkıyık ve yönetimini ziyaret ederek toplantılarına konuk oldu. Başkan Şener Söğüt’e eşi Hatice Söğüt de eşlik ederken, İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve meclis üyeleri de yer aldı. Başkan Şener Söğüt, Demirkıyık ve yönetimini tek tek tebrik ederek başarılar dilerken, eşi Hatice Söğüt de Demirkıyık’a çiçek takdim etti.

BAŞARI DİLEDİLER

İlçe Kadın Kolları Başkanı Mine İzmir Demirkıyık da ziyaret dolayısıyla Başkan Şener Söğüt’e teşekkür ederken, İlçe Başkanı Ramazan Tuna da, “Kadınlarımız her seçimde bizden daha fazla gayret gösterip, bizden daha fazla çalışıyor. İlçe Kadın Kollarımızda bugüne kadar görev yapan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlçe Kadın Kolları Başkanımız Mine İzmir Demirkıyık ve yönetimde yer alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın inşallah" diye konuştu.

ÖNEMLİ ROL OYNUYORSUNUZ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Siyasetin öznesi kadındır” sözünü hatırlatarak, “AK Parti hükümetlerinin ve AK Partili belediyelerin başarısında kadınlarımız çok önemli rol oynamaktadır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın peşinden inançla ve azimle koşan sizler inanıyorum ki aynı kararlılıkla koşmaya devam edeceksiniz.

BAŞARIDAKİ SIR SİZLERSİNİZ

Bizler en ufak bir şekilde dahi tembellik etme lüksümüz yoktur. Biliyoruz ki bu teşkilatın en büyük yükünü siz kadınlarımız çekiyor. Aslında bu teşkilatın başarısında ki sır sizlersiniz. Hep birlikte çok çalışacağız. 2023, 2071 hedefleri olan bir parti ve teşkilatız. Bu hedefler için de gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

TEK TEK HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Belediye Başkanı olarak teşkilatlarımız bizim mahallelerdeki gözümüz kulağımız. Bir yerde eksiklik gördüğünüzde hemen bizlere iletin. Bu kent için gecesini gündüzüne katan bir ekip var. 2021 yılında Körfez şantiyeye dönecek dedik. İhalelerimizi tek tek gerçekleştiriyoruz. Vizyon projelerimizi hayata geçirirken, mahallelerimizin eksikliklerini de küçük dokunuşlarla gidereceğiz” dedi.

 

 

Benzer Haberler