Kültürel
2 Ekim 2019

“Hepimizin Tek Düşüncesi Hizmet”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve İSU Genel Müdürü Ali Sağlık ile beraberindeki heyetleri ağırladı. Başkan Söğüt, “Hepimizin tek derdi ve düşüncesi hizmet” dedi.
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve İSU Genel Müdürü Ali Sağlık ile beraberindeki heyetleri ağırladı. Başkan Baran’ın ilk ziyaretçileri İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve beraberindeki heyet oldu. Başkan Söğüt nazik ziyaretlerinden dolayı Muhammet Saraç’a teşekkür ederken, Saraç da Başkan Söğüt’e yeni görevinde başlarılar diledi ve kendisine tablo takdim etti.
“GAYRET VE ÖZVERİYLE ÇALIŞACAĞIZ”
Başkan Söğüt daha sonra da İSU Genel Müdürü Ali Sağlık ve beraberindeki heyeti ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ve ilçede İSU tarafından yapılacak yatırımların da görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Şener Söğüt, “Gayret ve özveri ile zaman mefhumu gözetmeden en iyi hizmet sunmak adına çalışacağız” dedi.
“ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ”
“Çok çalışacağız” diyen Başkan Şener Söğüt, “İZAYDAŞ ve İSU gibi kurumlarımız Kocaeli için gerçekten önemli birer kurum. İSU, Kocaeli’nin dört bir yanında çalışma yürüterek hem alt yapıyı adeta bir ağ gibi örüyor. Bizler de İSU ve İZAYDAŞ gibi tüm kurumlarımız ile çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Devam eden projelerimiz var, yenileri de eklenecek. Hepimizin tek derdi ve düşüncesi bu kente hizmet etmek” dedi.

 

Benzer Haberler