Kültürel
12 Aralık 2020

Başkan Söğüt, “Hep Birlikte Fedakârlık Yapacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Aynur Şöhretli Yiğit ve Aile Sağlığı Merkezi doktorlarını ziyaret etti. Başkan Söğüt, “Hep birlikte fedakârlık yaparak, salgın musibetinin üstesinden geleceğiz” dedi.

 Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Aynur Şöhretli Yiğit ve Aile Sağlığı Merkezi doktorlarını ziyaret etti. İlk olarak Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan ile birlikte muhtar Aynur Şöhretli Yiğit’i ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, bölgede yapılacak projelerle ilgili olarak bilgiler verdi. Başkan Söğüt, “Yaptığımız her işi istişare ile yapacağız. Mahallelerde atacağımız her adımla ilgili de muhtarlarımızın görüşlerini alacağız” dedi.

ALKIŞI HAK EDİYORSUNUZ
Aynı binada bulunan Aile Sağlığı Merkezi’nde de doktorlarla sohbet eden Başkan Şener Söğüt, “Zor bir sürecin içerisindeyiz. Sağlık çalışanlarımızın da bu süreçteki fedakârlıkları gerçekten alkışı hak ediyor. Bu musibeti yenmek için toplum olarak yoğun bir çaba içerisindeyiz. Güçlü bir toplum ve güçlü bir milletiz. Eminim ki bu süreci de atlatacağız” dedi.

GÜN FEDAKÂRLIK GÜNÜ
"Bize düşen toplum olarak tedbirlerimizi almak" diyen Başkan Şener Söğüt, “Gün fedakârlık günü. Bizler de tüm imkanlarımızla süreç için gerekli her adımı atıyoruz. Eğer bir fedakarlık yapılacaksa bugün yapılmalı. Bizler de tüm imkanlarımızla bunun için seferber olmuş durumdayız. Bundan sonra da ne gerekli her adımı atmayı sürdüreceğiz” dedi.

MUHTARDAN ÇALIŞMALARA ÖVGÜ
Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Aynur Şöhretli Yiğit de Başkan Şener Söğüt’e çalışmalardan dolayı teşekkür ederken, “Pandemi sürecinden bu yana gerçekten yoğun bir çaba içerisindesiniz. Vatandaşlarımız da bunun farkında. Ve gerçekten Körfez Belediyesi’nin çalışmaları sadece burada değil, diğer illerde de takdir görüyor. Bizlere bunları söylüyorlar” dedi.

 

Benzer Haberler