Kültürel
25 Şubat 2020

En Temel Hedefimiz Sizlerin Huzur Ve Mutluluğu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ağadere Caddesi’nde ve Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Söğüt, “Sizlerin huzur ve mutluluğu bizlerin en temel hedefi” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, proje incelemeleri yaptığı sırada önce Ağadere Caddesi’nde, bir gün sonra da Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Körfezli esnafların fikir ve önerilerinin kendileri için her zaman önemli olduğunu belirten Başkan Şener Söğüt, “Yol haritasını belirlerken esnafımızın fikir ve önerileri bizler için önemli” dedi

ÇÖZÜM İÇİN KOLLARI SIVADIK

Kentte yapılacak; trafikten turizme kadar her türlü projede öncelikle esnafların ve vatandaşların talep ve önerilerini alacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Her bölgenin ihtiyaçlarını ve taleplerini biliyoruz. Bu doğrultuda da bizler çözüm için kolları sıvadık ve ekibimizle birlikte gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

HER FIRSATTA BİR ARAYA GELECEĞİZ

Esnaf ziyaretlerinde de ekonomiye vurgu yapan Başkan Şener Söğüt, “Esnafımızın güçlü olması, ekonomimizin güçlü olması demektir. Esnaf buluşmalarımızda da vurgu yaptığımız gibi; sizlerin mutluluğu, huzuru, diriliği bizler için önemli. Sizlerin derdini ve sevincini de paylaşmak için her fırsatta buluşuyoruz ve bu buluşmaları devam ettireceğiz” dedi.

 

Benzer Haberler