Kültürel
2 Mart 2020

Doğal Güzelliklerimizi Merkez Alacağız

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, makamında STK temsilcilerini ve vatandaşları kabul etti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Söğüt, yapılacak çalışmalarla ilgili de STK’larla fikir alışverişinde bulundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, makamında STK temsilcilerini ve vatandaşları kabul etti. Vatandaşlarla birebir görüşen onların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Şener Söğüt, kapısının her zaman açık olduğunu belirtti. Başkan Şener Söğüt ayrıca, Körfez Posoflular Derneği, Elmacık Köy Muhtarı Ömer Günbatı, Körfez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ercan Mengünoğul ve Kocaeli Hayata Dönüş Derneği Başkanı Nezahat Erok’u da ağırladı.

İNSANA HUZUR VERİYOR

Körfez, liman ve sanayi şehri olarak anılıyor. Kültürümüze ve kültürel değerlerimize sahip çıkarak tarih, 5000’i geçen minik sporcusu ile de adeta bir spor şehri. Tabi tarih ve spor dışında da doğal güzelliklerimizle de ön plana çıkıyoruz. Denizi, göleti, mesire alanları, yürüyüş parkurları, yeşil alanları insana huzur veriyor. Biz; bu doğal güzellikleri koruyacak, şehrin gelişiminde doğanın güzelliklerini ön planda tutacağız.

KENT ENSTETİĞİ ÖNEMLİ

Körfez’de sizlerin de fikirleri ve önerilerini dikkate alarak çalışmalar yürütüyoruz. Bir projeyi hayata geçirmek için yapacağımız her hizmet konusunda olduğu gibi kent estetiği konusunda da çok heyecanlıyız. İnşallah çalışmalarımız hızlandıkça, ortaya çok önemli eserler çıktıkça büyük memnuniyet ve mutluluk duyacağız” dedi.

Benzer Haberler