Siyasi
7 Ocak 2020

Daha İyi Ve Güzele Ulaşmanın Gayreti İçerisindeyiz

MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve meclis üyeleriyle bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Daha iyi ve güzele ulaşmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, MHP Körfez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti; İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette konuşan Başkan Şener Söğüt, Cumhur İttifakının önemine değinerek, “Cumhur İttifakı, bu topraklar üzerindeki bin yıllık kardeşliğimizdir. Ve bu kardeşliğimizi bozmaya uğraşanların oyunları da her zaman hüsrana uğrayacaktır” dedi.

ORTAK GAYEMİZ ŞEHRİMİZ

Başkan Şener Söğüt, “Bugün tek gündemimiz Körfez. Hep birlikte şehrimizi daha iyiye, daha güzele ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Körfez’de Cumhur ittifakı olarak ilk günden itibaren güzel bir uyum yakaladık ve bunu sürdürüyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye, destekleriyle bizlere güç veren hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YERİNDE GÖREREN ÇÖZÜYORUZ

8 aylık süreci geride bıraktıklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Çalışıyoruz, halkımızın hizmetindeyiz. Halk meclislerimizle vatandaşlarımızla birebir görüşüyor, onların taleplerini alıyoruz. Her mahallemizi cadde cadde, sokak sokak gezerek eksiklikleri yerinde görüyor, tespitini yapıyor ve çözümü için de adımlar atıyoruz” dedi. Ziyaret daha sonra karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

 


Benzer Haberler