Kültürel
19 Mart 2021

Çocuklarımız Bizim Geleceğimiz

Yüzme eğitimi alan öğrencilerin velileri ile Yarımca Ülkü Ocakları’nı ağırlayan Başkan Söğüt, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Yatırımlarımızın odak noktasında onlar var” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde yüzme eğitimi alan çocukların velileri Buket Kartal, Ayşe Erdemir ve Nuray Gürbüz’ü makamında ağırladı. Başkan Söğüt’e çocuklara sunduğu imkânlardan dolayı teşekküre eden veliler, “Verdiğiniz hizmetler, çocuklarımız için çok önemli. Bu anlamda sizleri ziyaret ederek teşekkür etmek istedik” dedi.

İMKÂNLARIMIZI SEFERBER EDERİZ
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Spor akademilerimiz ile çocuklarımızın daha sağlıklı bir şekilde büyümesine olanak sağlamak istiyoruz. Şimdi yeni spor tesislerini de hayata geçiriyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Pandemi dolayısıyla kurslarımızın çoğunu aktif hale getiremedik. Ama her şey düzelince tüm imkanlarımızı yine çocuklarımız için seferber edeceğiz” dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ZİYARET

Başkan Şener Söğüt’ün bir diğer ziyaretçileri ise Yarımca Ülkü Ocakları Başkanı Tufan Arslan ve Hüseyin Koşan oldu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Ocak Başkanı Tufan Aslan, Başkan Söğüt’e teşekkür etti. Başkan Şener Söğüt de nazik ziyaretlerinden dolayı Tufan Aslan ve Hüseyin Koşan’a teşekkür etti.

 

 

Benzer Haberler