Siyasi
6 Mart 2020

Çıtayı Daha Da Yukarıya Çıkaracağız

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Çamlıtepe Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Başkan Söğüt, “Hizmet çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız. Bizim siyaset ve belediyecilik anlayışımızın temelinde hizmet var” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte Çamlıtepe Mahalle Teşkilatı’nın toplantısına katıldı. Partililerle bir araya gelen ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Başkan Şener Söğüt, “Hizmet çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız. Bizim siyaset ve belediyecilik anlayışımızın temelinde hizmet var” dedi.

HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR

“Memleketimize daha iyi hizmet etmek adına gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyen Başkan Şener Söğüt, “AK Parti ile birlikte belediyecilik anlayışı değişti. Her geçen gün gelişim ivmesini de sürdürüyor. Bizler de bu çıtayı yükseltmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgelerin ihtiyaçlarını biliyoruz, sizlerden gelen önerilere göre de bunlara yön veriyoruz.

ALT YAPI ZOR BİR SÜREÇ

Altyapı çalışmaları zordur. Çamlıtepe Mahallesi de bu konuda zor günler geçirdi ama şimdi tamamen altyapının yenilendiği bir mahalle var. Diğer mahallelerimizde de çalışmalarımızın startını veriyoruz. Önce Fatih ve Güney Mahallemiz ile start vereceğiz daha sonra da Körfez’in tüm mahallelerinde alt yapıyı yenileyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler