Kültürel
9 Mart 2020

“Bir Gün Değil, Her Gün Değerlisiniz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kent Konseyi tarafından düzenlenen ve şehit annelerinin de katıldığı programa katıldı. Başkan Söğüt, “Kadınlarımıza sadece 8 Mart'ı değil, her günü en az 8 Mart kadar özel kılmak en büyük amacımız ve temennimizdir.” Dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, eşi Hatice Söğüt ile birlikte Körfez Kent Konseyi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı. Kent Konseyi binasında gerçekleştirilen programa kadınlar büyük ilgi gösterirken, şehit anneleri de davetliydi. Başkan Söğüt, program öncesinde masaları dolaştı ve tüm kadınlara karanfil takdim etti.

GELECEĞİ ONLAR ŞEKİLLENDİRECEK

Bölgemizdeki kadın istihdamının artmasını ve kadınların daha iyi şartlarda çalışmalarını her şeyden fazla önemsiyoruz. Kadınlarımıza sadece 8 Mart'ı değil, her günü en az 8 Mart kadar özel kılmak en büyük amacımız ve temennimizdir. Çünkü geleceği onlar şekillendirecektir” dedi.

SİZLERLE BİRLİKTE TÜRKİYE GÜÇLENECEK

“Bizler bu görevleri ve makamları onların yetiştirecekleri çocuklara devir edeceğiz” diyen Başkan Söğüt, “Kadınlarımız ne kadar güçlenir ise o kadar güçlü bir Türkiye'ye ve geleceğe sahip oluruz. Bu vesileyle bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim" dedi.


Benzer Haberler