Kültürel
5 Kasım 2020

Belde Garajı’nda İyileştirme Yapacağız

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Belde Garajı olarak da bilinen tır parklanma alanında incelemelerde bulundu. Eksiklikleri gidereceklerini belirten Başkan Söğüt, “İyileştirme çalışması ile daha kullanışlı hale getireceğiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Fen İşleri Müdürü Serkan Yeğnidemir ile birlikte Belde Garajı olarak da bilinen tır parklanma alanında incelemelerde bulundu. Yarımca Sanayi Sitesi’nin hemen alt kısmında yer alan ve uzun yıllardır hizmet veren alanda eksiklikleri yerinde gören Başkan Şener Söğüt, düzenleme yapılması noktasında talimat verdi.

DÜZENLEME GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Özellikle park alanı içerisinde zemin düzenlenmesi yapılması talimatı veren Başkan Söğüt, “Zemindeki bozuklukların giderilmesi, ışıklandırma, çevre düzenlemesi ve çit yapımı gibi iyileştirme çalışmalarını kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

KISA SÜRE İÇİNDE BİTECEK

Belde Garajı dışında tır parklanmaları için Kabakoz Mahallesi’nde oluşturulan tır ve kamyon park alanı içinde de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiği 40 dönümlük alanda çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması planlanıyor.

 

Benzer Haberler