Kültürel
19 Ağustos 2021

Başkan Söğüt, Zenbilci’yi Ağırladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci’yi ağırladı.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte belediyeye gelen Zenbilci’nin ziyaretinde başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de yer aldı.

BİLGİ AKTARDILAR
İlk olarak Başkan Şener Söğüt’ü makamında ziyaret eden Zenbilci, daha sonra meclis üyelerinin de katıldığı toplantı ile meclis salonunda ilçede yapılan çalışmaları dinledi. Başkan Şener Söğüt, görev süresi boyunca yapılan ve yapımına başlanan projelerle ilgili olarak bilgiler aktardı.

HALKA DOKUNAN PROJELER
Yapılan çalışmaların halka dokunan, ilçeyi geleceğe hazırlayacak projeler olduğunu belirten Zenbilci, Başkan Söğüt ve ekibini tebrik etti. Başkan Şener Söğüt de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ahmet Zenbilci’ye Körfez’in silüetinin yer aldığı plaket takdim etti.

Benzer Haberler