Siyasi
10 Ocak 2020

Başkan Söğüt, Zeki Aygün’ü Ağırladı
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ü makamında ağırlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Amacımız, bundan önceki yıllarda da yapmış olduğumuz gibi Ülkemize, İlimize ve İlçelerimize hizmet edebilmek. İyi ilişkilerle ve işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 “İKİ KOMŞU İLÇEYİZ VE BİRBİRİMİZE ÇOK BAĞLIYIZ”

Ziyaretten dolayı onur duyduklarını ifade eden Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, belediyeler arasındaki ilişkilere büyük önem verdiklerini vurguladı. “İki komşu ilçeyiz ve birbirimize çok bağlıyız” diyen Başkan Söğüt, “Hepimizin ortak amacı bölgemizi, Kocaeli’mizi daha da geliştirmek ve güzelleştirmek. İki komşu ilçe belediyesi olarak hizmet etme noktasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreçte de ilçelerimizin kalkınması için el birliği ile güzel işler yapacağımıza yürekten inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

ORTAK AMACIMIZ “HİZMET”

Yaptığı ziyaret esnasında konuşan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ise, “Körfez ile Derince dostluk ve tarih gibi pek çok unsurla birbirine sımsıkı bağlı iki ilçe. Bizler de komşu ilçemiz Körfez’i önemsiyor ve istişarelere önem veriyoruz. Şener Başkanımızın da dediği gibi, hepimizin ortak amacı bölgemizi Kocaeli’mizi daha da geliştirmek ve güzelleştirmek. Bu manada aziz milletimize gece gündüz demeden hizmet üretme gayreti içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ve birlik ve beraberlik mesajlarının yer aldığı ziyaretin sonunda, Başkan Söğüt ve Başkan Aygün, günün anısına birbirlerine hediye takdiminde bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

Benzer Haberler