Kültürel
10 Aralık 2019

Başkan Söğüt, “Yeni Projeler İçin Kolları Sıvadık”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 7 aylık süreçte mevcut projeleri tamamlama adına çalışma yürüttüklerini belirterek, “Geçmişte yapılan projelere yenilerini katmak için kolları sıvadık” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kışladüzü Mahallesi’nde Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve Muhtar Süleyman Basri Umutlu ile birlikte saha çalışması gerçekleştirdi. Muhtar Süleyman Basri Umutlu’nun tespit edilen noktalar hakkında bilgiler aktardığı Başkan Şener Söğüt, eksiklikleri ve talepleri yerinde görerek inceledi ve birim müdürlerine yapılacak çalışmalar ile ilgili talimatlarda bulundu.

YERİNDE YÖNETİM ANLAYIŞI

Göreve gelirken, ‘yerinde yönetim’ dediklerinin altını çizen Başkan Şener Söğüt, “Mahallelerimizdeki sıkıntıları bizzat ekiplerimiz ile birlikte karış karış dolaşarak yerinde tespit etmek, görmek, emin olmak ve ne yapılması gerektiğine vatandaşlarımız birlikte karar vermek istiyoruz. Bu anlayışla yola çıktık ve bugün de Kışladüzü Mahallemizdeyiz.

EKSİKLİKLERİ BİRLİKTE GÖRÜYORUZ

Muhtarımız ile birlikte gördük gezdik. Daha önce 2 mahallemizde buluştuk. Bu çalışmaları Körfezimizin her mahallesinde yapacağız. Ne yapmamız gerektiğine birlikte karar vereceğiz. Ancak o şekilde başarılı olabileceğimizi düşünüyoruz. Körfez’in sorunlarını sıkıntılarını çözebileceğimize inanıyoruz. Göreve geldiğimizde devam eden projeleri tamamlamak için çalışma başlattık. Şimdi yeni projeler için kollarımızı sıvadık” ifadelerini kullandı.

 

 

Benzer Haberler