Ekonomi
2 Mart 2020

Başkan Söğüt, “Vergi Geleceğimizin Teminatıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Vergi Haftası dolayısıyla kendisini ziyarete gelen Körfez Vergi Dairesi Müdürü Dursun Kaçar ve beraberindeki heyeti ağırladı. Başkan Söğüt, “ “Vergi geleceğimizin teminatıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Vergi Haftası dolayısıyla kendisini ziyarete gelen Vergi Dairesi Müdürü Dursun Kaçar ve beraberindeki heyeti ağırladı. Vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu belirten Başkan Şener Söğüt, “Tüm kamu hizmetlerinin, etkin ve hızlı şekilde yürütülmesinde gerekli olan ekonomik kaynağının sağlanmasında büyük önem taşıyan vergi gelirleri, ekonomik ve sosyal sonuçları itibariyle önemli bir olgudur.

YURTDAŞLIK GÖREVİDİR

Bizler, yurttaşlık ödevi olarak, ülkemizin kalkınmasında en önemli paya sahip olan vergi konusunda üzerimize düşen görevleri yerine getirmekle sorumluyuz. Vergi vermek kutsal bir görev. Verilen vergiler doğru yatırımlar olarak geri dönüyor ve ülkemizi ileriye götürüyor, güçlendiriyor” dedi.

BAŞKAN SÖĞÜT’E ÇİÇEK

Vergi Dairesi Müdürü Dursun Kaçar da Vergi Haftası dolayısıyla gerçekleştirdikleri ziyarette çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Başkan Şener Söğüt’e teşekkür eden Dursun Kaçar, “Bugün bizleri ağırlamanızdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kaçar daha sonra Başkan Şener Söğüt’e kokart taktı ve çiçek takdim etti.

 

 

Benzer Haberler