Kültürel
8 Temmuz 2021

Başkan Söğüt Vatandaşlarla İç İçe

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Söğüt’ün ziyaretleri sırasında çocuklarla sohbeti de oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Esentepe Mahallesi’nde ve Yarımca sahilinde hem yürütülen çalışmaları inceleyen hem de vatandaşlarla sohbet eden Başkan Şener Söğüt, kendisini gören ve fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla da yakından ilgilendi. Çocukların spor akademilerindeki eğitimlerle ilgili sözlerine de ‘tüm branşlarımızda eğitimlerimiz başladı’ dedi.

50 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Vatandaşlardan gelen yorumların kendilerini mutlu ettiğini belirten Başkan Söğüt, hizmetlerden duyulan memnuniyetin de daha da motive ettiğini söyledi. Esentepe Mahallesi’nde kısa süre içerisinde mahalli spor tesisinin çalışmalarını başlatacaklarını belirten Başkan Söğüt, “Bu yıl toplamda 50 milyon TL’lik bir yatırımı spor için ayırdık. Tesisleşme noktasında önemli adımlar atacağız” dedi.

ÇOCUKLARLA FOTOĞRAF
Yarımca sahilinde de oturan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Söğüt, kendisini görerek fotoğraf çektirmek isteyen minik çocuklarla da oldukça renkli görüntüler oluşturdu. Çocuklarla hem fotoğraf çektiren hem de onların isteklerini soran Başkan Söğüt, salon sporları ile ilgili eğitimlerin başladığını belirterek çocukların en fazla merak ettiği noktada da müjdeyi verdi.

 

 

 

 

 

Benzer Haberler