Kültürel
19 Ekim 2021

Başkan Söğüt’ten Muhtarlar Günü Mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Söğüt, “Mahallelerimizde gelişimi güçlü iş birliği ile sağlıyoruz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Muhtarlarımız vatandaşlarımız ile aramızdaki en büyük köprü” diyen Başkan Şener Söğüt, “Bizim amacımız; ortak akılla milletimiz için hizmet üretmek, hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek. Tüm muhtarlarımız bizler için önemli ve değerli. Hepinize bir telefon kadar yakınım.

EN İYİ SİZLER BİLİRSİNİZ
Bir mahallenin neye ihtiyaç duyduğunu, ne istediğini ve ne gibi sorunları olduğunu en iyi bilecek kişi, o mahallenin muhtarıdır. Mahalle sakinlerimizle belediyelerimiz arasında köprü oluşturan muhtarlarımız, vatandaşların isteklerini ve taleplerini bize aktarıyorlar. Bizde hızlı bir şekilde bölgenin ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışıyoruz.

BİRLİKTE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Özellikle yaşadığımız çevreyi daha güzel bir hale getirmek ve Körfez’i hak ettiği şekilde iyi bir noktaya taşımak için yoğun bir gayret sarf ediyoruz. İnşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada muhtarlarımızla birlikte el ele, gönül gönüle verip, Körfez’de hizmet üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Benzer Haberler