Eğitim
20 Haziran 2020

Başkan Söğüt’ten LGS Mesajı
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi öğrencilere başarılar diledi

20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan sınavla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı öncülüğünde tüm tedbirlerin alındığını belirten Başkan Söğüt “Ülkemiz pandemi sebebiyle zor bir süreçten geçiyor. Bu zorlu süreçte bir süre derslerine evlerine devam etmek zorunda kalan çocuklarımız için bu sınav büyük önem taşıyor. Öğretmenlerimizin gayretleri, ailelerin desteği ile bu sınava büyük bir azimle hazırlanan evlatlarımızın elinden gelenin en iyisini yapacağına yürekten inanıyorum. Hiçbir şey evlatlarımızdan daha değerli değil” ifadelerinde bulundu.

KENDİNİZE GÜVENMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYİN

Öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Başkan Söğüt “Kendinize güvenmekten asla vazgeçmeyin. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Milli ve manevi değerlerinize bağlı kalıp, sürekli kendinizi geliştirerek yenilikçi olun. Umudumuz olan gençlerimize güveniyoruz. Sizleri çok seviyoruz. Sınavda görev yapacak tüm görevlilere, öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyor, evlatlarımıza Allah’tan zihin açıklığı diliyorum” dedi.

 

Benzer Haberler