Spor
6 Nisan 2021

Başkan Söğüt’ten Kocaelispor’a Ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaelispor Başkanlığı’na seçilen Engin Koyun ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Söğüt, “Kocaelispor’un Süper Lig’de yer alacağına canı gönülden inanıyorum” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, kısa süre önce gerçekleştirilen Kocaelispor kongresinde Başkanlık görevine seçilen Engin Koyun ve yönetimini ziyaret etti. Körfez Belediyesi tarafından Kocaelispor’a tahsis edilen Brunga Tesisleri’nde Engin Koyun ve yönetimini ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “Kent inandı, sizler de taşın altına elinizi koydunuz. Kocaelispor’un Süper Lig’de yer alacağına canı gönülden inanıyorum” dedi

HER ZAMAN BİZLERLE

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun’da Başkan Şener Söğüt’e ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek, “İnandığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Güzel bir kongre sürecini geride bıraktık. Futbolcularımızdan teknik heyetimize kadar ’66 ruhuyla’ çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Desteğinizi her zaman bizlere hissettirdiniz” dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Başkan Şener Söğüt de Kocaelispor’un bu kentin en önemli markalarından biri olduğunu belirterek, “Gerek tesis imkânları gerekse manevi olarak sizlerin yanınızda olduk, olmayı da sürdüreceğiz” dedi. Başkan Söğüt, Engin Koyun’u da tebrik ederek, “İnanıyorum ki Engin Koyun Başkanımız Kocaelispor’un süper lige doğru ilerlediği bu yolda üstüne düşen vazifeyi en iyi şekilde yapacaktır” dedi.

 

 

Benzer Haberler