Kültürel
4 Ekim 2021

Başkan Söğüt’ten Avcılar Derneği’ne Ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yeniyalı Mahallesi’nde bulunan Körfez Avcılar Derneği’ni ziyaret etti. Çalışmalar hakkında dernek üyelerine bilgi veren Başkan Söğüt, bu dönem en büyük yatırım bütçesini spora ayırdıklarını belirtti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, STK ziyaretleri kapsamında Körfez’deki dernekleri ziyaret ediyor, başkan, yönetim ve üyeleriyle bir araya geliyor. Körfez Avcılar Derneği’ni de bu kapsamda ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, Dernek Başkanı Recep Kan ve yönetimiyle bir araya geldi. Başkan Söğüt’e AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna da eşlik etti.

EN ÇOK YATIRIM SPORA

STK’ları ziyaret ettiklerini ve Körfez’e dair neler yapabilecekleri noktasında görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Söğüt, spor tesisleri noktasında gelen soruya, “Bu dönem en fazla çalışmayı spor alanında yapıyoruz. Gençlerimizi sporla buluşturmak istiyoruz. 16 branşta 4000’in üzerinde çocuğumuza akademilerimizde hizmet ediyoruz.

KAPALI SPOR SALONU

Ciddi bir rakam. Şimdi Güney Mahallemizde 8 dönümlük alanda dev bir spor salonu inşa edeceğiz. Körfez’in en büyük eksiklerinden biri seyirci kapasiteli salonunun olmamasıydı. 1.100 kişilik seyirci kapasiteli dev bir yatırımı hayata geçireceğiz. Ayrıca mahallelerimizde de spor tesisleri yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

Benzer Haberler