Kültürel
30 Aralık 2019

 

Başkan Söğüt’ten 2020 Yılı Mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 2020’de Körfez’i güzelleştirirken geliştirmeye devam edeceklerini belirterek, yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu bir yıl olması temennisinde bulundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. 2019’u geride bıraktıklarını ve 2020’de Körfez’i geliştirirken güzelleştirecek projeleri hayata geçirmeyi devam ettireceklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “Üzüntüleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yepyeni umutlar ve beklentilerle 2020 yılına giriyoruz. Bizler için ‘yeni yıl’, ‘yeni projeler’ demektir.

YOL HARİTAMIZI HAZIRLADIK

Daha bir yıllık görev süremizi geride bırakmadan, 2020 yılında hayata geçireceğimiz projelerin altlıklarını oluşturduk. ‘Yol haritamız’ dediğimiz stratejik planımızı da bu doğrultuda hazırladık. Mevcut projeleri tamamlamak ve Körfezli hemşehrilerimizin hizmetine sunmak adına da gerekli adımları attık; Sarnıç Han ve Hereke Kalemizi tamamladık, İlimtepe Kültür Merkezi’ni de kısa süre içerisinde bitirmiş olacağız.

EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ

İnanıyorum ki 2020 yılında sürdüreceğimiz birlik ve beraberlik, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara fırsat vermeyecek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Hereke’den müjdesini verdiği tüm projelerimizi 2023 hedefleri doğrultusunda tamamlayarak emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Bu vesileyle 2020 yılının Körfez’e, ülkemize, milletimiz ve İslam Âlemi'ne hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Benzer Haberler