Kültürel
9 Nisan 2020

Başkan Söğüt’ten 10 Nisan Mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Söğüt, “Polis teşkilatımız bizim her zaman gurur kaynağımız olmuştur” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Türk Polis Teşkilatının 175’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Polis teşkilatımız bizim her zaman gurur kaynağımız olmuştur” diyen Başkan Söğüt, “Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez olarak bir unsur olarak polis teşkilatımızın 175. kuruluşunun yıldönümünü kutladığımız bu günde milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının fedakâr ve görev aşkıyla çalışmaları halkımıza güven ve gurur vermektedir.

GURUR KAYNAĞIMIZ OLMUŞTUR

1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, bizler için zaman gurur kaynağı olmuştur. Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir. Koronavirüsle mücadele ettiğimiz bu günlerde de vatandaşların huzur ve güvencesi için fedakârca sahada görevlerini gerçekleştirmektedirler. Bu duygu ve düşüncelerle, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd eder, teşkilat mensuplarının Polis Haftası’nı kutlarım” dedi

Benzer Haberler