Kültürel
1 Mayıs 2021

Başkan Söğüt’ten 1 Mayıs Mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Söğüt mesajında, işçi ve emekçilerin ülke kalkınmasında büyük rol oynadığını belirtti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Şener Söğüt, göreve geldikleri tarihten bu yana belediye bünyesinde hizmet veren emekçilerin ve işçilerin her türlü temel ve sosyal haklarını gözeten bir yönetim anlayışı ortaya koyarak adil ve hakkaniyetli bir yöntemi benimsediklerini kaydetti.

1 MAYIS İKRAMİYESİ EKLENDİ
Bu kapsamda da 1 Mayıs’ta işçiye ikinci bir bayram yaşatmak adına Körfez Belediyesi tarihinde toplu iş sözleşmesine 1 Mayıs İkramiyesi eklediklerini belirten Başkan Söğüt, “Bu bir ilk oldu. Bu kent için gecesini gündüzüne katan işçimize ikinci bayramı yaşatmak istedik. 500 TL 1 Mayıs İşçi Bayramı ikramiyesini toplu sözleşmeye ekledik” dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
“Sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak bugüne kadar, çalışanların ve emekçilerin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Söğüt, “Başta belediyemizdeki kardeşlerimiz olmak üzere hayatını alın teri ve emeği ile kazanan tüm emekçi ve işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum" diye konuştu.

 

 

 

Benzer Haberler