Kültürel
9 Ağustos 2021

Başkan Söğüt, “Söz verdik, Sözümüzü Tutuyoruz”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Halk Meclisleri programı kapsamında gün boyu Çamlıtepe Mahallesi’ndeydi. Göreve gelirken sorunu yerinde görerek çözüm üreteceklerinin sözünü verdiklerini belirterek, “Sözümüzü tutuyoruz, birlikte çözüm üretiyoruz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Halk Meclisi programı kapsamında Çamlıtepe Mahallesi’ndeydi.  Sabah saatlerinde başlayan program, akşama kadar devam ederken, Başkan Söğüt ilk olarak Başkan Yardımcıları Faruk Denli, İbrahim Çırpan ve Levent Yılmaz ile birlikte mahalle muhtarlığında Muhtar Mehmet Işık ile bir araya geldi. Burada mahallelinin talepleri ve sıkıntıları masaya yatırılırken, daha sonra saha gezisine geçildi.

SOKAK SOKAK GEZDİ
Mahalleyi cadde cadde, sokak sokak gezen Başkan Şener Söğüt, vatandaşların sıkıntılarını da yerinde görerek çözüm üretmeye çalıştı. Çamlıtepe’nin büyük bölümünde altyapının tamamlandığını, üst yapısının da yeni olduğunu belirten Başkan Söğüt, “İSU ekiplerimiz şimdi alt kısımda çalışma yürütüyor. Altyapı projeleri zor ve meşakatli bir iş. Biraz sabır gerektiriyor. Vatandaşlarımızdan ricamız az daha sabırlı olmaları. Bizler de bu süreci en aza indirmek adına var gücümüzle İSU ekiplerimize desteğimizi sunuyoruz” dedi.

SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ
Çamlıtepe Spor Kompleksi için de son aşamaya gelindiğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Proje üzerinde değişikliğe gitti. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte projeyi hayata geçireceğiz. Çok güzel bir tesis olacak. Havuz ile bir bütün şeklinde planladık. O bölge adeta spor kompleksine dönüşecek” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra Muhtar Işık ile birlikte sahada eksiklikler görülen noktalarda incelemelerde bulundu.

Benzer Haberler