Kültürel
16 Mart 2021

Başkan Söğüt, “Köylerimize Gözümüz Gibi Bakıyoruz”

Köy muhtarları ile bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Tek derdimiz var, köylümüzün hizmetkârı olarak hizmet etmek. Çünkü köylerimiz bizim gözbebeğimiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, köy muhtarları ile bir araya geldi.Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli ve Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Engin Öztürk ile köy muhtarlarının katıldığı toplantıda kırsal alanda yapılan hizmetler ve hayata geçirilecek projeler konuşuldu. Karşılıklı istişarelerin yapıldığı toplantıda konuşan Başkan Söğüt, “Tek derdimiz var, köylümüzün hizmetkârı olarak hizmet etmek” dedi.

YOLLARIMIZI YENİLEDİK
Başkan Söğüt, “Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ulaşım noktasında önemli çalışmalar yaptık. Köy yollarımız çok güzel bir hal aldı. Körfez ve Derince ile sınır konumundaki köylerimizde köprüler ile bağlantı yolları kurduk. Bunlar ciddi çalışmalardı. Ulaşım noktasında Karayollarımız da eski İstanbul Yolu üzerinde yenileme çalışması gerçekleştirdi.

MUHTARLARI DİNLEDİ
Sevindikli ve Sipahiler Göletinin çevresinde çalışma gerçekleştireceklerini belirten Başkan Söğüt, “Hem bölgemiz hem de hafta sonrası çevre illerden vatandaşlarımız buralara geliyor. Çevresini güzelleştireceğiz, yaşam alanları oluşturacağız” dedi.  Başkan Söğüt yapılacak diğer projelerle ilgili de bilgiler aktarırken, muhtarlardan gelen talepleri de tek tek not aldı.

 

Benzer Haberler