Kültürel
10 Aralık 2019

Başkan Söğüt, “Hizmet Aşkımız Kenti Kuşatacak”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Ulaşım Müdürlüğü’ne ait atölyelerin yer aldığı teknik hizmetler şantiyesini gezdi ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Ulaşım Müdürlüğü’ne ait atölyelerin yer aldığı teknik hizmetler şantiyesini gezdi, incelemelerde bulunarak çalışanlara kolaylıklar diledi. Başkan Şener Söğüt’e Başkan Yardımcısı Faruk Denli ve müdürler de eşlik etti. Körfez’de çok güzel hizmetlerin hayata geçirildiğini ve şimdi bunlara yenilerinin ekleneceğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Sizler arka planda görünen ama bu kent için varınızı yoğunuzu ortaya koyan gizli kahramanlarsınız” dedi

SÖĞÜT, “GİZLİ KAHRAMANLAR”

Her fırsat bulduğunda belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şener Söğüt, “Hepimizin ortak çabası daha güzel bir Körfez. Bunun için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmayı sürdüreceğiz. Sizler de bu ortak çabanın önemli birer unsurusunuz. Yapılan her eserde katkınız var. Fazla göz önünde bulunmasanız da arka plandaki bu belediyenin kahramanlarısınız” dedi.

GURUR VE MUTLULUK DUYUYORUZ

Birbirimizi sevmek, şehrimizi sevmek tüm hizmetlerin de hızla ilerlemesine vesile olacaktır” diyen Başkan Şener Söğüt, “Biz; şehrimize ve milletimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Körfez’e hizmet etmek de en büyük aşkımız. Körfez’in bir ucundan bir ucuna, halkımızı kucaklayan bir anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz, birlik ve beraberliğimizi güçlendireceğiz” dedi.

Benzer Haberler