Ekonomi
2 Mart 2020

Başkan Söğüt “Her Zaman Esnafımızın Yanındayız”

Başkan Şener Söğüt, Hereke’ye çıkarma yaptı, esnaf ziyaretlerinde bulundu. “Her zaman esnafımızın yanındayız” diyen Başkan Söğüt, “Kentimizdeki esnaflarımızın beklentilerine dönük adımlar attık, atmaya da devam edeceğiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Hereke’de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaflarla çay içen ve sohbet eden Başkan Şener Söğüt, “Sadece belirli gün ve zamanlarda değil, her zaman esnafımızın derdi ile dertleniyoruz, sevincini de paylaşıyoruz” dedi. Hereke’de esnaf ziyaretleri dışında muhtarları da ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, bölgeyle ilgili olarak fikir alışverişinde bulundu.

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Esnafın güçlü olmasının ilçe ekonomisi için de önemli olduğu belirten Başkan Şener Söğüt, “Esnafımızın dirliği, huzuru, refahı, mutluluğu bizim için çok önemlidir. Esnaf buluşmalarımızla, günlük rutin ziyaretlerimiz ile sizlerin görüş ve önerilerini alıyoruz. Bunlar bizim için çok önemli.

MİLLETİN HİZMETKÂRIYIZ

Bizler milletimizin ve esnafımızın hizmetkârıyız. Kentimizdeki esnaflarımızın beklentilerine dönük adımlar attık, atmaya da devam edeceğiz. Bizler ülkemizin esnaflarıyla kalkınacağını biliyoruz. Her adımımızı buna göre atıyor ve esnaflarımızı destekliyoruz” ifadelerini kullandı. Renkli görüntülerin de oluştuğu ziyaretlerde Başkan Şener Söğüt, eksik gördüğü noktalarda çalışma yapılması talimatı verdi.

Benzer Haberler