Spor
10 Aralık 2019

Başkan Söğüt, “Gönülden Yapılan Her Hizmet Özeldir”

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım faaliyetlerinde bulunan Beşir Derneği’ni ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “Gönülden yapılan her hizmet özel ve güzeldir” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Esentepe Mahallesi’nde bulunan ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımın ulaştırıldığı paylaşım noktasını ziyaret etti. Gıda ve temizlik malzemesi yardımlarının yapıldığı mağazadaki ziyaret sırasında; Körfez Semerkand Vakfı Başkanı Burhan Dursun, Beşir Derneği Körfez Temsilcisi Ali Kalemoğlu ve dernek üyeleri katıldı. Başkan Şener Söğüt, mağazada yaptığı inceleme sonrasında yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

MUTLAK SONUCA ULAŞACAKTIR

Sadece Körfez’de değil, Türkiye’de hatta dünyanın dört bir yanında insani yardım faaliyetleri düzenleyen derneği çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “Gönülden yapılan her hizmet, mutlak sonuca ulaşır. Sizlerin bu çalışmaları da gerçekten önemlidir. Bir elin verdiğini diğerinin görmediği bir sistemle çalışan bu yardım mağazası da bir kadar özel ve güzeldir” dedi.

PAYLAŞIM NOKTALARI

Dernek yöneticileri, “Paylaşım Noktaları" ile ihtiyaç sahipleri tıpkı bir markete gidip reyonlardan alışveriş yapar gibi paylaşım noktalarından kendi gereksinimleri olan ürünleri hiçbir ücret ödemeden alıp çıkabildiğini belirtti. Mağaza içerisinde de onlarca aileye gıda ve temizlik yardımları gerçekleştiriliyor.

 

 

Benzer Haberler