Kültürel
2 Ekim 2019

Başkan Söğüt, “Gönül Köprülerimizi Sağlamlaştıracağız”

Körfez Belediye Bakanı Şener Söğüt, Ramazan ayının ilk teravi namazında Yeniyalı, ikinci gününde ise Mimar Sinan Mahallesi’ndeydi. Başkan Söğüt, “Her akşam farklı camide hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilk teravih namazında Yenilyalı Merkez Camii’nde, ikinci gün ise Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camii’nde namaz sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. Her akşam Körfez’deki farklı bir camide vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Körfez’in güzel insanları ile güzel sohbetler bizleri de mutlu ediyor. Gönül köprülerimizi her akşam daha da sağlamlaştıracağız” dedi.

“BU GÜZELLİKLER İÇİNDE ULAŞACAĞIZ”

Körfez’de Ramazan’ın huzur içinde geçmesi için tüm kurumların iş birliği içinde olduğunu belirten Başkan Şener Söğüt, “Bu konuda Körfezli tüm kurumlarımız fazlasıyla üstüne düşen görevi yerine getiriyor. Biz de Körfez Belediyesi olarak her zaman vatandaşımızın yanında olduk, olmayı da sürdüreceğiz. İnşallah hep birlikte bu güzellikler içinde bayrama ulaşacağız” dedi.

Benzer Haberler