Kültürel
8 Temmuz 2021

Başkan Söğüt, “Esnafımıza Desteğimiz Sürüyor”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, esnaflarla bir araya gelerek onların taleplerini dinlemeyi, yapılan ve yapılacak projelerle ilgili de bilgi aktarmayı sürdürüyor.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, esnaflarla bir araya gelerek onların taleplerini dinlemeyi, yapılan ve yapılacak projelerle ilgili de bilgi aktarmayı sürdürüyor. Bu kapsamda da AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte Esentepe Mahallesi Hamit Kaplan Caddesi üzerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

DESTEKLER DAĞITILIYOR
Esnafa ‘hayırlı işler’ dileyen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, esnafa yönelik talepleri toplanan 2. Pandemi desteğinin de verildiğini belirterek, “İlk destek paketinde 480 esnafımıza yardımlarımızı teslim ettik. Şimdi de ikinci destek paketine başvuran yaklaşık 440 esnafımıza bu desteği verdik, vermeyi de sürdürüyoruz.

30 TEMMUZ’A KADAR BAŞVURABİLİRLER
Her geçen gün bu sayı artıyor. Arkadaşlarımıza başvuruları değerlendirerek hemen desteklerini ulaştırıyorlar. 30 Temmuz’a kadar da bu desteğimiz için esnaflarımız başvurularını gerçekleştirebilecek” dedi. Aşılamanın her geçen gün artmasıyla birlikte hayatın yavaş yavaş normale döndüğünü belirten Başkan Söğüt, “Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi.Benzer Haberler