Spor
23 Nisan 2021

Başkan Söğüt, “Bizi Gururlandırdınız”
Antalya’da düzenlenen 6. Uluslar Arası Türkiye Açık Kickboks Avrupa Şampiyonası’ndan madalya ile dönen Körfez Gençlerbirliği Kulübü sporcuları kabul eden Başkan Söğüt, “Bizi gururlandırdınız” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Uluslararası Türkiye Açık Kickboks Avrupa Şampiyona'sından 1 altın, 2 de bronz madalya ile dönen Körfez Gençlerbirliği Kulübü Sporcularını ağırladı. 26 ülkeden 200 sporcunun katıldığı turnuvada elde ettikleri başarılar dolayısıyla sporcuları tebrik eden Başkan Söğüt, tek tek sohbet etti.

SİZLERLE GURUR DUYDUK
Ziyarete; Başkan Yardımcısı Osman Yurt ve Spor Koordinatörü Selami Tanış ile birlikte madalya kazanan sporcular Mertcan Kaya, Şeymanur Tok ve Gamzenur Alan da katıldı. Başkan Şener Söğüt, sporcuları tebrik ederek, “Elde ettiğiniz başarı ile bizleri gururlandırdınız. Eminim bu başarınızı devam ettireceksiniz.

HER ZAMAN GÜZEL ÖRNEK OLUN
Tabi her şey madalya değil. Orada sergilediğiniz duruşunuz ve sporcu ahlaklarınız ile de bizleri mutlu ettiniz. Eminim ki bundan sonraki hayatınızda da bu duruşunuz ile bir çok başarı elde edeceksiniz” dedi. Genç sporcular da desteklerinden dolayı Başkan Şener Söğüt’e ve belediye yetkililerine teşekkür etti.

 

 

Benzer Haberler