Kültürel
25 Şubat 2020

Başkan Söğüt, “Biz Büyük Bir Aileyiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan ve emekliliği hak eden personel ile bir araya geldi. Başkan Söğüt, “Emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi, plaket takdim etti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan ve emekliliği hak eden personel ile bir araya geldi. Törene, Başkan Yardımcıları Faruk Denli ve Osman Yurt da katıldı. Tören öncesinde konuşan Başkan Şener Söğüt, “Körfez halkına bugüne kadar güzel işler yapıldıysa, hizmetler sunulduysa ve projeler hayata geçirildiyse bunda sizlerin emeği büyük.

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

Biz büyük bir aileyiz. Emekli olsanız bile her zaman beraberiz. Ailemizin bir parçası olmaya devam ettiğinizi unutmayın. Kapımız her zaman açık. Her türlü sorun ve sıkıntınızda Körfez Belediye Başkanı olarak ben ve ekibimin kapısı sizlere her zaman açık olacaktır” ifadelerini kullandı.

PLAKET TAKDİM ETTİ

Başkan Söğüt ayrıca, “Körfez halkına bugüne kadar güzel işler yapıldıysa, hizmetler sunulduysa ve projeler hayata geçirildiyse bunda sizlerin emeği büyük. Hem şahsım hem de Körfez halkı adına sizlere sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” dedi. Emekliliği hak eden Bahattin Anter, Hüseyin Dilmen, Mehmet Bayraktar, Ersin Bostan, Mustafa Türkkölesi, Ali Gündüz ve Bahattin Aydın’a plaketlerini takdim etti.

Benzer Haberler