Kültürel
8 Mart 2021

Atalar Muhtarlık Binası Sona Doğru

Başkan Şener Söğüt, Atalar Mahallesi’nde yapılan yeni muhtarlık hizmet binasındaki çalışmaları inceledi. Muhtar Fitnat Gündüz de Başkan Söğüt’e teşekkür etti.

Körfez Belediyesi tarafından Atalar Mahallesi’nde yapımına başlanan ve kaba inşaatının tamamlanma noktasına geldiği muhtarlık binasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Şener Söğüt de hem Mahalle Muhtarı Fitnat Gündüz’ü ziyaret etti hem de çalışmaları yerinde inceledi.

ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇTI

İlk olarak Yarımca Kültür Merkezi yanında Erdoğan Ülker Parkı alanında yapımı devam eden muhtarlık binasını inceleyen Başkan Şener Söğüt, “55 metrekare alan üzerinde tek kat olarak hazırlanan projeyi kısa süre içerisinde tamamlamış olacağız. Atalar Mahallemizin gerçekten yıllardır bu hizmet binasına ihtiyacı vardı.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Bizler de hemen gerekli adımları attık ve çalışmalar başladı” dedi. Başkan Söğüt daha sonra Muhtar Fitnat Gündüz’ü ziyaret etti.Muhtar Gündüz de Başkan Söğüt’e teşekkür ederek, “Başkanımıza gerçekten teşekkür ediyorum. Binamız tamamlanıp taşındığımızda çok rahat bir ortamda hizmet sunacağız” dedi.

 

 

 

Benzer Haberler