Siyasi
10 Aralık 2019

AK kadınlar Körfez’de Aşure Dağıttı

AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu ve yönetimi, muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara Mimar Sinan Mahallesi Cuma pazarı önünde aşure ikram etti. Tek noktaya kurulan stantta, beş yüz adet aşure dağıtıldı.

Aşure etkinliğine; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve eşi Hatice Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, bayan meclis üyeleri ve partililer katılım sağladı.

SÖĞÜT: ”KARDEŞLİĞE VESİLE OLSUN”

Mimar Sinan Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna birlikte aşure ikram ederek, vatandaşlarla sohbet ettiler. Düzenlenen programın birlik ve beraberliğe vesile olduğunu belirten Başkan Söğüt, “Kadın Kolları Başkanımız Canan hanımı ve yönetimini düzenlemiş oldukları program sebebiyle kutluyorum. Aşure günü; bereketin timsali olan ve içerisinde birçok manayı taşıyan önemli bir gündür. Muharrem ayının ve Aşure gününün birlik, beraberlik ve kardeşliğe vesile olmasını dilerim” dedi.

TUNA; “EMEĞİ GEÇENLERE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Aşure dağıtım programının her yıl geleneksel hale getirildiğini söyleyen AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, “Dini, kültürel ve geleneksel değerlerimizi yaşatmak adına, Kadın Kolları Başkanımız Canan Mollaoğlu ve yönetimi güzel bir program düzenlediler. Bizlerde Belediye Başkanımız Şener Bey, İl Kadın Kolları Başkanımız Serpil hanım ile birlikte katılım sağladık. Emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.  Muharrem Ayı ve Aşure gününün hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler